Switches / Bridges kopen
Inloggen
Winkelmandje
Prijs
tot
Prijs filteren
Categorieën
Merken
Breedte
Diepte
Hoogte
Gewicht
Temperatuur, in bedrijf
Temperatuur bij opslag
Relatieve luchtvochtigheid, in bedrijf
Hoogte, in bedrijf
Wifi-standaard
Compatibele geheugenkaarten
Vormfactor
Kleur van het product
Aantal USB 2.0-poorten
Aantal Ethernet LAN (RJ-45)-poorten
Netvoeding
Bekabelingstechnologie
Wi-Fi
Ethernet LAN, data-overdrachtsnelheden
Producttype
Dell E-Value-code
Ingebouwd display
Breedte verpakking
Diepte verpakking
Hoogte verpakking
Gewicht verpakking
AC invoer frequentie
Typisch stroomverbruik
AC invoer voltage
Luchtvochtigheid bij opslag
Materiaal behuizing
LED-indicatoren
Geluidsniveau
Compatibiliteit
Aansluiting(en)
Aansluitingen
Fibre channel-poorten
Connectiviteitstechnologie
Intern
Hostinterface
Interface
Vezel-optische connector
Ondersteunde data-overdrachtsnelheden
Overdrachtssnelheid (max)
Full duplex
Overdrachtssnelheid
Beheerprotocollen
Jumbo frames
Ethernet interface type
Frequentieband
Netwerkstandaard
Fiber ethernet cabling technologie
Veiligheid
Voldoet aan industriestandaarden
Stroomvoorziening
Beheerplatform
Gevoeligheid ontvanger
Ondersteunde beveiligingsalgoritmen
Compatibele producten
Afmetingen (BxDxH)
Certificering
Ingangsspanning
Uitgangsvermogen
Spanning
Soort voeding
Bedoeld voor
Aansluiting 1
Aansluiting 2
Sexe
Lengte snoer
Soort
Compatibele besturingssystemen
Vermogensverbruik (max)
Type verpakking
Mean time between failures (MTBF)
Intern geheugen
Aantal Gigabit Ethernet (koper)-poorten
WAN-poort
Routing protocols
Flash memory
Firewall throughput
VPN throughput
Web-gebaseerd management
Frequentie van processor
Ondersteunde netwerkprotocollen
Overdrachtssnelheid
Max. overdrachtssnelheid
Stroom
Packet forwarding rate (10 Mbps)
Packet forwarding rate (100 Mbps)
Packet forwarding rate (1 Gbps)
Ondersteundende kabel types
Converter input interface
Converter output interface
Auto MDI/MDI-X
Modulatie
Datalink-protocollen
Elektromagnetische emissie
Fiber type
Overdrachtssnelheid packets
MAC-adrestabel
Rx vermogen (max)
Gevoeligheid
Golflengte
Draad modus structuur
Vezelkabel diameters ondersteund
Tx vermogen (min)
Tx vermogen (max)
Rx vermogen (min)
Maximaal bereik
Rackcapaciteit
Aantal moduleslots SPF+
Aantal SFP/SFP+ poorten
Aantal basis-switching RJ-45 Ethernet-poorten
Type basis-switching RJ-45 Ethernet-poorten
Aantal Combo SFP-poorten
Fast Ethernet (koperen) ports kwantiteit
Console port
Koperen ethernetbekabelingstechnologie
Aantal moduleslots SPF
Aantal geïnstalleerde SFP modules
Aantal geïnstalleerde SFP+ modules
Plugtype
Netstekker
Aantal voedingen
Output current
Hoogte bij opslag
Bedrijfstemperatuur, bereik
Warmtedissipatie
10G support
Head-of-line (HOL) blocking
Routing entries
Aantal trunks
Verzending snelheid
Latentie (10 Gbps)
Aantal wachtrijen
Switchingcapaciteit
Throughput
Latentie (10-100 Mbps)
Latentie (1 Gbps)
Aantal statische routes
Aantal IP-interfaces
SSH/SSL support
Authenticatie
Regels voor toegangscontrolelijst (ACL)
Switch-laag
MIB-ondersteuning
Switch type
Beveiligingseigenschappen
Frequentie
Rack-montage
Stapelbaar
Internationale veiligheidscode (IP)
Aantal ventilatoren
Vermogen per poort Power over Ethernet (PoE)
Totaal Power over Ethernet (PoE)-budget
Hoeveelheid Power over Ethernet (PoE) ports
Aantal Power over Ethernet plus (PoE +)-poorten
Power over Ethernet (PoE)
Packet buffergeheugen
Type geheugen
Buffergrootte
Physical stacking (units)
Maximum kabellengte
Aantal VLANs
MAC-adrestabel (multicast)
Totaal vermogen
Elektromagnetische compatibiliteit
Soort aansluiting
SFP transceiver type
Soort kabel
Aantal SSID-ondersteuningen
Versterking antenne (max)
Plaatsing
Draadloos LAN data-overdrachtsnelheid (max)
Zendvermogen
Technische details
Meetbereik temperatuur
Interfacetype Ethernet LAN
Soort antenne
Antennas quantity
Afneembare antennes
DC voltage input
Licentie termijn (jaren)
Filter
Pagina 1 van 26
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • 12
  • 13
  • 14
  • 15
  • 16
  • 17
  • 18
  • 19
  • 20
  • 21
  • 22
  • 23
  • 24
  • 25
  • 26
Weergave:
Sorteren:
48v 240W Single Output Industrial DIN RAIL Power Supply

48v 240W Single Output Industrial DIN RAIL Power Supply

Binnenkort op voorraad: 04-11-2020
373,30 451,69 Incl. BTW
Allied Telesis 100FX (LC) SFP, 15km 100Mbit/s 1310nm netwerk media converter
78,31 94,76 Incl. BTW
Allied Telesis 12 channel 10/100TX Fast Ethernet to 100FX (LC) MMF module, 2km 100Mbit/s 2000nm netwerk media converter
1.456,63 1.762,52 Incl. BTW
Allied Telesis 8 port 10/100 Unmanaged POE Switch Onbeheerde netwerkswitch Power over Ethernet (PoE)
100,73 121,88 Incl. BTW
Allied Telesis 990-003868-80 Beheerde netwerkswitch L2 Gigabit Ethernet (10/100/1000) Power over Ethernet (PoE) Zwart
788,35 953,90 Incl. BTW
Allied Telesis Advanced Threat Protection Security, 1 Y

Allied Telesis Advanced Threat Protection Security, 1 Y

Binnenkort op voorraad: 04-11-2020
542,98 657,01 Incl. BTW
Allied Telesis Advanced Threat Protection Security, 1 Y

Allied Telesis Advanced Threat Protection Security, 1 Y

Binnenkort op voorraad: 04-11-2020
814,46 985,50 Incl. BTW
Allied Telesis Advanced Threat Protection Security, 3 Y

Allied Telesis Advanced Threat Protection Security, 3 Y

Binnenkort op voorraad: 04-11-2020
2.036,15 2.463,74 Incl. BTW
Allied Telesis Advanced Threat Protection Security, 3 Y

Allied Telesis Advanced Threat Protection Security, 3 Y

Binnenkort op voorraad: 04-11-2020
1.357,44 1.642,50 Incl. BTW
Allied Telesis Advanced Threat Protection Security, 5 Y

Allied Telesis Advanced Threat Protection Security, 5 Y

Binnenkort op voorraad: 04-11-2020
2.171,90 2.628,00 Incl. BTW
Allied Telesis Advanced Threat Protection Security, 5 Y

Allied Telesis Advanced Threat Protection Security, 5 Y

Binnenkort op voorraad: 04-11-2020
3.257,85 3.942,00 Incl. BTW
Allied Telesis AT-2914SX/SC-001 Intern Fiber 1000Mbit/s netwerkkaart & -adapter
228,41 276,38 Incl. BTW
Allied Telesis AT-AR2010V-50 750Mbit/s firewall (hardware)
425,51 514,87 Incl. BTW
Allied Telesis AT-AR2050V-50 750Mbit/s firewall (hardware)
434,64 525,91 Incl. BTW
Allied Telesis AT-BRKT-J22 montagekit

Allied Telesis AT-BRKT-J22 montagekit

Binnenkort op voorraad: 04-11-2020
46,98 56,85 Incl. BTW
Allied Telesis AT-DINRAIL1

Allied Telesis AT-DINRAIL1

Binnenkort op voorraad: 04-11-2020
112,25 135,82 Incl. BTW
Allied Telesis AT-DMC100/LC-00 100Mbit/s 1310nm Multimode Grijs netwerk media converter
117,47 142,14 Incl. BTW
Allied Telesis AT-DMC100/SC-50 100Mbit/s 1310nm Multimode netwerk media converter
117,47 142,14 Incl. BTW
Allied Telesis AT-DMC100/ST-50 100Mbit/s 1310nm Multimode netwerk media converter
117,47 142,14 Incl. BTW
Allied Telesis AT-DMC1000/SC-00 1000Mbit/s 850nm Multimode netwerk media converter
163,16 197,42 Incl. BTW
Allied Telesis AT-DMC1000/SC-50 1000Mbit/s 850nm Multimode netwerk media converter
176,20 213,20 Incl. BTW
Allied Telesis AT-FAN09

Allied Telesis AT-FAN09

Binnenkort op voorraad: 04-11-2020
400,70 484,85 Incl. BTW
Allied Telesis AT-FAN09ADP network switch module

Allied Telesis AT-FAN09ADP network switch module

Binnenkort op voorraad: 04-11-2020
400,70 484,85 Incl. BTW
Allied Telesis AT-FS232/1 100Mbit/s netwerk media converter
391,57 473,80 Incl. BTW
Weergave:
Sorteren:
Pagina 1 van 26
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • 12
  • 13
  • 14
  • 15
  • 16
  • 17
  • 18
  • 19
  • 20
  • 21
  • 22
  • 23
  • 24
  • 25
  • 26
Filter

Winkelmandje

Wis filters

Filter

Annuleren
Bevestigen
20201026 11:51:38 PC01False0FalseTrue0