Allied Telesis AT-DMC100/SC-50 100Mbit/s 1310nm Multimode netwerk media converter Ottos
Inloggen
Winkelmandje

Allied Telesis AT-DMC100/SC-50 100Mbit/s 1310nm Multimode netwerk media converter

Welke lengte heeft u nodig?
/
U heeft 0 stuks nodig voor 0 euro incl. BTW
122,51 148,24 Incl. BTW
Zet op favorietenlijst
Bekijk onze winkels
Binnenkort op voorraad: 26-02-2020

Kies tijdens het afrekenen één van de onderstaande cadeaus.

Haribo Dropmix gekleurd 1kg
Fruitmix bonbons sweet originals
Haribo Fruitgom Mix 650gram
Raam voederhuis met thermometer
Toevoegen aan favorieten
  • Meer dan 100.000 tevreden klanten!
  • Snelle afhandeling retouren 
  • 14 dagen bedenktijd
  • Betaal zoals jij wilt, ook achteraf
  • Voor 17:00 besteld, volgende werkdag in huis!
  • Levering in de gehele Benelux
  • Eigen showroom van 1700m2
  • Eigen technische dienst
  • Lage verzendkosten €2.95,- excl. btw

 

  • Artikelomschrijving & specificaties
  • Veel gestelde vragen

Artikel omschrijving

De AT-DMC100 Fast Ethernet Media Converters behoren tot de kleinste media converters verkrijgbaar in de markt! Met slechts 3.79 cm breed, 9,14 cm diep en 3,39 cm hoog passen deze media converters gemakkelijk in de palm van uw hand. Naast het feit dat deze serie over een compact formaat te beschikt - small carbon footprint - kan de AT-DMC serie ook gevoedt worden met de meegeleverde micro USB naar USB -kabel en rechtstreeks aangesloten worden op een laptop of pc. Dit bespaart installatietijd en bekabeling want er zijn geen verdere stroomaansluitingen noodzakelijk. De AT-DMC100/SC beschikt over een 100TX naar 100FX/SC aansluiting voor Multimode fiber tot 2 kilometer.

Specificaties

Breedte31.8 mm
Diepte91.4 mm
Hoogte21.6 mm
Gewicht113.39 g
Temperatuur, in bedrijf0 - 40 °C
Temperatuur bij opslag-15 - 65 °C
Relatieve luchtvochtigheid, in bedrijf5 - 95 procent
Hoogte, in bedrijf0 - 3048 m
Ethernet LAN, data-overdrachtsnelheden100 Mbit/s
Aansluiting voor netstroomadapterJa
Luchtvochtigheid bij opslag5 - 95 procent
Inclusief AC-adapterJa
InternNee
Vezel-optische connectorSC
Overdrachtssnelheid (max)100 Mbit/s
Packet forwarding rate (10 Mbps)1488000 pps
Packet forwarding rate (100 Mbps)148800 pps
Packet forwarding rate (1 Gbps)14880 pps
Rate limitingJa
Ondersteundende kabel typesFiber
Converter input interface100Base-TX
Converter output interface100Base-FX
Auto MDI/MDI-XJa
Duplex systeemFull,Half
Golflengte1310 nm
Draad modus structuurMulti-mode
Maximaal bereik2000 m
MerkAllied Telesis
CategorieNetworking Modules
ArtikelcodeALT-DMC100/SC-50
VerpakkingStuk(s)

Stel een vraag over dit artikel

     

Winkelmandje

Wis filters

Filter

20200218 02:44:31 PC00False0FalseTrue0