Allied Telesis AT-IMC100T/SCMM-80 100Mbit/s Multimode Grijs netwerk media converter Ottos
Inloggen
Winkelmandje

Allied Telesis AT-IMC100T/SCMM-80 100Mbit/s Multimode Grijs netwerk media converter

Welke lengte heeft u nodig?
/
U heeft 0 stuks nodig voor 0 euro incl. BTW
195,44 236,48 Incl. BTW
Zet op favorietenlijst
Bel voor de actuele voorraad of stuur een mail
Binnenkort op voorraad: 02-12-2020

Kies tijdens het afrekenen één van de onderstaande cadeaus.

Drop gemengd 750gr
Haribo Fruitgom Mix 650gram
Chocolade Tony's Chocolonely reep 180gr wit straciatella
Toevoegen aan favorieten
  • Meer dan 100.000 tevreden klanten!
  • Snelle afhandeling retouren 
  • Levering in de gehele Benelux
  • Eigen showroom van 1700m2
  • Lage verzendkosten €2.95,- excl. btw

 

  • Artikelomschrijving & specificaties
  • Veel gestelde vragen

Artikelomschrijving

Allied Telesis industriële media converters zijn ontworpen om de afstand van het netwerk te verlengen doormiddel van het converteren van data tussen twisted pair bekabeling en multi-mode of single-mode glasvezel- bekabeling. Met het hoge temperatuurbereik ( -40 ° C tot +75 ° C ), redundante voeding en IP30 beschermingsmogelijkheden, beschikken deze media converters over een perfecte pasvorm voor industriële netwerken. De AT-IMC100T/SCMM beschikt over een 10/100TX naar een 100FX (SC) aansluiting voor Multimode Fiber tot 2 kilometer.

Specificaties

Breedte30 mm
Diepte95 mm
Hoogte140 mm
Gewicht500 g
Temperatuur, in bedrijf-40 - 75 °C
Temperatuur bij opslag-40 - 85 °C
Relatieve luchtvochtigheid, in bedrijf5 - 95 procent
Hoogte, in bedrijf0 - 2000 m
Kleur van het productGrey
Aantal Ethernet LAN (RJ-45)-poorten1
Ethernet LAN, data-overdrachtsnelheden10,100 Mbit/s
RoHS complianceJa
Typisch stroomverbruik3.36 W
Materiaal behuizingMetal
LED-indicatorenActivity,Collision,FDX,Link,Power,Power fail
Fibre channel-poorten2
ConnectiviteitstechnologieWired
Vezel-optische connectorSC
Overdrachtssnelheid (max)100 Mbit/s
Ethernet interface typeFast Ethernet
Jumbo Frames ondersteuningJa
NetwerkstandaardIEEE 802.3,IEEE 802.3u,IEEE 802.3x
Auto-negotiationJa
Converter input interface10Base-T,100Base-TX
Converter output interface100Base-FX
Auto MDI/MDI-XJa
Duplex systeemFull,Half
Gelaagde VLANJa
Store-and-forwardJa
Draad modus structuurMulti-mode
Maximaal bereik2000 m
Koperen ethernetbekabelingstechnologie100BASE-TX
DIN rail bevestigingJa
Internationale veiligheidscode (IP)IP30
VLAN=ondersteuningJa
MerkAllied Telesis
CategorieNetworking Modules
EAN Code0767035199900
ArtikelcodeALT-IMC100TSCMM-80
VerpakkingStuk(s)

Stel een vraag over dit artikel

     

Winkelmandje

Wis filters

Filter

Annuleren
Bevestigen
20201124 10:57:59 PC00False0FalseTrue0