Allied Telesis AT-MMC200/SC-60 100Mbit/s 1310nm Multimode Zilver netwerk media converter Ottos
Inloggen
Winkelmandje

Allied Telesis AT-MMC200/SC-60 100Mbit/s 1310nm Multimode Zilver netwerk media converter

Welke lengte heeft u nodig?
/
U heeft 0 stuks nodig voor 0 euro incl. BTW
122,51 148,24 Incl. BTW
Zet op favorietenlijst
Bel voor de actuele voorraad of stuur een mail
Binnenkort op voorraad: 13-08-2020

Kies tijdens het afrekenen één van de onderstaande cadeaus.

Koekjes in Emoji trommel assorti 150gr
Haribo Color-Rado wine gum + engelse drop 650gram
Toevoegen aan favorieten
  • Meer dan 100.000 tevreden klanten!
  • Snelle afhandeling retouren 
  • Levering in de gehele Benelux
  • Eigen showroom van 1700m2
  • Lage verzendkosten €2.95,- excl. btw

 

  • Artikelomschrijving & specificaties
  • Veel gestelde vragen

Artikelomschrijving

Allied Telesis Fast Ethernet Mini Media & Rate Converters, de AT-MMC200 serie, zijn door het kleine formaat niet alleen milieuvriendelijk - small carbon footprint - maar ook ruimtebesparend in uw werkomgeving. Ondanks zijn compacte formaat levert de MMC200 serie de power en functionaliteit van standaard formaat media converters. De AT-MMC200/SC beschikt over een 100TX naar 100FX/SC aansluiting voor Multimode Fiber tot 2 kilometer.

Specificaties

Breedte56 mm
Diepte101.6 mm
Hoogte21.8 mm
Gewicht170.097 g
Temperatuur, in bedrijf0 - 50 °C
Temperatuur bij opslag-15 - 65 °C
Relatieve luchtvochtigheid, in bedrijf5 - 95 procent
Hoogte, in bedrijf0 - 3048 m
Kleur van het productSilver
Aantal Ethernet LAN (RJ-45)-poorten1
Ethernet LAN, data-overdrachtsnelheden10,100 Mbit/s
Typisch stroomverbruik1.7 W
Luchtvochtigheid bij opslag5 - 95 procent
ConnectiviteitstechnologieWired
InternNee
Vezel-optische connectorSC
Overdrachtssnelheid (max)100 Mbit/s
Ethernet interface typeFast Ethernet
NetwerkstandaardIEEE 802.1Q
Golflengte1310 nm
Draad modus structuurMulti-mode
Maximaal bereik2000 m
MerkAllied Telesis
CategorieNetworking Modules
EAN Code0767035206561
ArtikelcodeALT-MMC200-SC-60
VerpakkingStuk(s)

Stel een vraag over dit artikel

     

Winkelmandje

Wis filters

Filter

20200805 16:07:48 PC00False0FalseTrue0