Allied Telesis AT-MMC200/ST-60 100Mbit/s 1310nm Multimode Zilver netwerk media converter Ottos
Inloggen
Winkelmandje

Allied Telesis AT-MMC200/ST-60 100Mbit/s 1310nm Multimode Zilver netwerk media converter

Welke lengte heeft u nodig?
/
U heeft 0 stuks nodig voor 0 euro incl. BTW
142,91 172,92 Incl. BTW
Zet op favorietenlijst
Bel voor de actuele voorraad of stuur een mail
Binnenkort op voorraad: 27-01-2021

Kies tijdens het afrekenen één van de onderstaande cadeaus.

Chocolade Tony's Chocolonely paaseitjes doosje à 12 assorti
Chocolade Tony's Chocolonely reep 180gr melk coffee crunch
Chocolade Tony's Chocolonely reep 180gr melk karamel zeezout
Chocolade Tony's Chocolonely reep 180gr wit framboos knettersuiker
Chocolade Tony's paaseitjes melk met caramel zeezout zak à 14 stuks
Chocolade Tony's paaseitjes melk zak à 14 stuks
Chocolade Tony's paaseitjes puur zak à 14 stuks
Chocolade Tony's paasreep melk met spijs en nootjes
Haribo Color-Rado wine gum + engelse drop 650gram
Pepermunt 200gr
Pluche konijn Decoris
Speelkaarten Cadet 2 spellen
Tony's Chocolonely Valentony melk met roos framboos 180gr
Toevoegen aan favorieten
  • Meer dan 100.000 tevreden klanten!
  • Snelle afhandeling retouren 
  • Levering in de gehele Benelux
  • Eigen showroom van 1700m2
  • Lage verzendkosten €2,95 excl. btw

 

  • Artikelomschrijving & specificaties
  • Veel gestelde vragen

Artikelomschrijving

Allied Telesis Fast Ethernet Mini Media & Rate Converters, de AT-MMC200 serie, zijn door het kleine formaat niet alleen milieuvriendelijk - small carbon footprint - maar ook ruimtebesparend in uw werkomgeving. Ondanks zijn compacte formaat levert de MMC200 serie de power en functionaliteit van standaard formaat media converters. De AT-MMC200/ST beschikt over een 100TX naar 100FX/ST aansluiting voor Multimode Fiber tot 2 kilometer.

Specificaties

Breedte56 mm
Diepte101.6 mm
Hoogte21.8 mm
Gewicht170.097 g
Temperatuur, in bedrijf0 - 50 °C
Temperatuur bij opslag-15 - 65 °C
Relatieve luchtvochtigheid, in bedrijf5 - 95 procent
Hoogte, in bedrijf0 - 3048 m
Kleur van het productSilver
Aantal Ethernet LAN (RJ-45)-poorten1
Ethernet LAN, data-overdrachtsnelheden10,100 Mbit/s
Typisch stroomverbruik1.7 W
Luchtvochtigheid bij opslag5 - 95 procent
ConnectiviteitstechnologieWired
InternNee
Vezel-optische connectorST
Overdrachtssnelheid (max)100 Mbit/s
Ethernet interface typeFast Ethernet
NetwerkstandaardIEEE 802.1Q
Golflengte1310 nm
Draad modus structuurMulti-mode
Maximaal bereik2000 m
MerkAllied Telesis
CategorieNetworking Modules
EAN Code0767035206585
ArtikelcodeALT-MMC200-ST-60
VerpakkingStuk(s)

Stel een vraag over dit artikel

     

Winkelmandje

Wis filters

Filter

Annuleren
Bevestigen
20210120 06:53:42 PC00False0FalseTrue0