Allied Telesis AT-SP10LR Vezel-optiek 1310nm 10000Mbit/s SFP+ netwerk transceiver module Ottos
Inloggen
Winkelmandje

Allied Telesis AT-SP10LR Vezel-optiek 1310nm 10000Mbit/s SFP+ netwerk transceiver module

Welke lengte heeft u nodig?
/
U heeft 0 stuks nodig voor 0 euro incl. BTW
586,33 709,46 Incl. BTW
Zet op favorietenlijst
Bel voor de actuele voorraad of stuur een mail
Binnenkort op voorraad: 01-12-2020

Kies tijdens het afrekenen één van de onderstaande cadeaus.

Drop gemengd 750gr
Haribo Fruitgom Mix 650gram
Chocolade Tony's Chocolonely reep 180gr wit straciatella
Toevoegen aan favorieten
  • Meer dan 100.000 tevreden klanten!
  • Snelle afhandeling retouren 
  • Levering in de gehele Benelux
  • Eigen showroom van 1700m2
  • Lage verzendkosten €2.95,- excl. btw

 

  • Artikelomschrijving & specificaties
  • Veel gestelde vragen

Artikelomschrijving

De Allied Telesis AT-SP10LR is een hot pluggable 10Gbps small form factor transceiver module. Het is compatibel met de SFF-8431 SFP + Elektrical Multi-source Agreement (MSA) en is voorzien van vijf digitale monitoring functies: Temperatuur, Vcc, Tx optisch vermogen, Tx laserafwijkingsstroom en Rx ontvangen optisch vermogen. De AT- SP10LR is toepasbaar voor Singlemode Fiber en afstanden tot 10 kilometer.

Specificaties

Temperatuur, in bedrijf5 - 70 °C
Temperatuur bij opslag-40 - 85 °C
Relatieve luchtvochtigheid, in bedrijf0 - 85 procent
RoHS complianceJa
Typisch stroomverbruik1.3 W
Luchtvochtigheid bij opslag0 - 85 procent
Vezel-optische connectorLC
Overdrachtssnelheid (max)10000 Mbit/s
Rx vermogen (max)0.4 dBmW
Golflengte1310 nm
Tx vermogen (min)-6 dBmW
Tx vermogen (max)-1 dBmW
Rx vermogen (min)-12.6 dBmW
Maximaal bereik10000 m
Soort aansluitingSFP+
Soort kabelFiber optic
Single-mode glasvezelkabel (SMF) ondersteundJa
MerkAllied Telesis
CategorieNetworking Modules
EAN Code0767035194677
ArtikelcodeALT-SP10LR
VerpakkingStuk(s)

Stel een vraag over dit artikel

     

Winkelmandje

Wis filters

Filter

Annuleren
Bevestigen
20201124 09:44:28 PC00False0FalseTrue0