Allied Telesis AT-SP10LRM Vezel-optiek 1310nm 10000Mbit/s SFP+ netwerk transceiver module Ottos
Inloggen
Winkelmandje

Allied Telesis AT-SP10LRM Vezel-optiek 1310nm 10000Mbit/s SFP+ netwerk transceiver module

Welke lengte heeft u nodig?
/
U heeft 0 stuks nodig voor 0 euro incl. BTW
403,44 488,16 Incl. BTW
Zet op favorietenlijst
Bel voor de actuele voorraad of stuur een mail
Binnenkort op voorraad: 05-07-2021

Kies tijdens het afrekenen één van de onderstaande cadeaus.

Drop gemengd 750gr
Polyester tas met handvaten zwart met assorti print
Smartphonehouder Green Mouse auto
Toevoegen aan favorieten
  • Meer dan 100.000 tevreden klanten!
  • Snelle afhandeling retouren 
  • Levering in de gehele Benelux
  • Eigen showroom van 1700m2
  • Lage verzendkosten €2,95 excl. btw

 

  • Artikelomschrijving & specificaties
  • Veel gestelde vragen

Artikelomschrijving

De Allied Telesis AT- SP10LRM is een hot pluggable 10Gbps small form factor transceiver module. Het is compatibel met de SFF-8431 SFP + Elektrical Multi-source Agreement (MSA) en is voorzien van vijf digitale monitoring functies: temperatuur, VCC, overgedragen optisch vermogen, overgebracht laserafwijkingsstroom en ontvangen optisch vermogen. De AT-SP10LRM is toepasbaar voor Multimode Fiber (OM1) en afstanden tot 220 meter.

Specificaties

Temperatuur, in bedrijf0 - 70 °C
Temperatuur bij opslag-40 - 85 °C
Kleur van het productSilver
RoHS complianceJa
Vezel-optische connectorLC
Overdrachtssnelheid (max)10000 Mbit/s
Golflengte1310 nm
Maximaal bereik220 m
Soort aansluitingSFP+
SFP transceiver typeLRM
Aantal inbegrepen producten1 stuk(s)
Multi-mode glasvezelkabel (MMF) ondersteundJa
Soort kabelFiber optic
MerkAllied Telesis
CategorieNetworking Modules
EAN Code0767035200095
ArtikelcodeALT-SP10LRM
VerpakkingStuk(s)

Stel een vraag over dit artikel

       

Winkelmandje

Wis filters

Filter

Annuleren
Bevestigen
20210623 15:52:13 PC10False0FalseTrue220102