Allied Telesis AT-SP10SR Vezel-optiek 850nm 10300Mbit/s SFP+ netwerk transceiver module Ottos
Inloggen
Winkelmandje

Allied Telesis AT-SP10SR Vezel-optiek 850nm 10300Mbit/s SFP+ netwerk transceiver module

Welke lengte heeft u nodig?
/
U heeft 0 stuks nodig voor 0 euro incl. BTW
175,90 212,84 Incl. BTW
Zet op favorietenlijst
Bel voor de actuele voorraad of stuur een mail
Vandaag besteld, volgende werkdag in huis

Kies tijdens het afrekenen één van de onderstaande cadeaus.

Drop gemengd 750gr
Haribo Fruitgom Mix 650gram
Chocolade Tony's Chocolonely reep 180gr wit straciatella
Toevoegen aan favorieten
  • Meer dan 100.000 tevreden klanten!
  • Snelle afhandeling retouren 
  • Levering in de gehele Benelux
  • Eigen showroom van 1700m2
  • Lage verzendkosten €2.95,- excl. btw

 

  • Artikelomschrijving & specificaties
  • Veel gestelde vragen

Artikelomschrijving

De Allied Telesis AT-SP10SR is een hot pluggable 10Gbps small form factor transceiver module. Het is compatibel met de SFF-8431 SFP + Elektrical Multi-source Agreement (MSA) en is voorzien van vijf digitale monitoring functies: Temperatuur, Vcc, Tx optisch vermogen, Tx laserafwijkingsstroom en Rx ontvangen optisch vermogen. De AT-SP10SR is toepasbaar voor Multimode Fiber en afstanden tot 300 meter.

Specificaties

Temperatuur, in bedrijf0 - 70 °C
Temperatuur bij opslag-40 - 85 °C
Relatieve luchtvochtigheid, in bedrijf0 - 85 procent
RoHS complianceJa
Typisch stroomverbruik1 W
Luchtvochtigheid bij opslag0 - 85 procent
Vezel-optische connectorLC
Overdrachtssnelheid (max)10300 Mbit/s
Rx vermogen (max)-11.1 dBmW
Golflengte850 nm
Tx vermogen (min)-5 dBmW
Tx vermogen (max)-1.8 dBmW
Rx vermogen (min)-30 dBmW
Maximaal bereik300 m
Soort aansluitingSFP+
Multi-mode glasvezelkabel (MMF) ondersteundJa
Soort kabelFiber optic
MerkAllied Telesis
CategorieNetworking Modules
EAN Code0767035194660
ArtikelcodeALT-SP10SR
VerpakkingStuk(s)

Stel een vraag over dit artikel

     

Winkelmandje

Wis filters

Filter

Annuleren
Bevestigen
20201124 09:37:42 PC00False0FalseTrue0