Allied Telesis AT-SPEX 1250Mbit/s 1310nm netwerk media converter Ottos
Inloggen
Winkelmandje

Allied Telesis AT-SPEX 1250Mbit/s 1310nm netwerk media converter

Welke lengte heeft u nodig?
/
U heeft 0 stuks nodig voor 0 euro incl. BTW
93,18 112,75 Incl. BTW
Zet op favorietenlijst
Bel voor de actuele voorraad of stuur een mail
Binnenkort op voorraad: 09-10-2020

Kies tijdens het afrekenen één van de onderstaande cadeaus.

Haribo Fruitgom Mix 650gram
Pepermunt 200gr
Toevoegen aan favorieten
  • Meer dan 100.000 tevreden klanten!
  • Snelle afhandeling retouren 
  • Levering in de gehele Benelux
  • Eigen showroom van 1700m2
  • Lage verzendkosten €2.95,- excl. btw

 

  • Artikelomschrijving & specificaties
  • Veel gestelde vragen

Artikelomschrijving

De Allied Telesis SP serie levert flexibele, full-duplex 1 Gigabit Ethernet-connectiviteit. Deze hot-swappable fiber interfaces passen naadloos in een SFP-slot van Allied Telesis producten die SFP compatibel zijn. Configuraties kunnen worden geoptimaliseerd om zich te meten aan verschillende afstanden en service benodigheden. De AT-SPEX is toepasbaar voor Singlemode fiber met een afstand tot 2 kilometer.

Specificaties

Temperatuur, in bedrijf0 - 70 °C
Temperatuur bij opslag-40 - 85 °C
Relatieve luchtvochtigheid, in bedrijf0 - 85 procent
Hoogte, in bedrijf0 - 3000 m
ConnectiviteitstechnologieWired
InterfaceLC
Overdrachtssnelheid (max)1250 Mbit/s
Plug and playJa
Gevoeligheid-1 dBmW
Golflengte1310 nm
Maximaal bereik2000 m
MerkAllied Telesis
CategorieNetworking Modules
EAN Code0767035190662
ArtikelcodeALT-SPEX
VerpakkingStuk(s)

Stel een vraag over dit artikel

     

Winkelmandje

Wis filters

Filter

Annuleren
Bevestigen
20201001 06:18:07 PC00False0FalseTrue0