Allied Telesis AT-SPLX40 Vezel-optiek 1310nm 1000Mbit/s SFP netwerk transceiver module Ottos
Inloggen
Winkelmandje

Allied Telesis AT-SPLX40 Vezel-optiek 1310nm 1000Mbit/s SFP netwerk transceiver module

Welke lengte heeft u nodig?
/
U heeft 0 stuks nodig voor 0 euro incl. BTW
463,18 560,45 Incl. BTW
Zet op favorietenlijst
Bel voor de actuele voorraad of stuur een mail
Binnenkort op voorraad: 07-10-2020

Kies tijdens het afrekenen één van de onderstaande cadeaus.

Drop gemengd 750gr
Haribo Fruitgom Mix 650gram
Pepermunt 200gr
Toevoegen aan favorieten
  • Meer dan 100.000 tevreden klanten!
  • Snelle afhandeling retouren 
  • Levering in de gehele Benelux
  • Eigen showroom van 1700m2
  • Lage verzendkosten €2.95,- excl. btw

 

  • Artikelomschrijving & specificaties
  • Veel gestelde vragen

Artikelomschrijving

De Allied Telesis SP serie levert flexibele, full-duplex 1 Gigabit Ethernet-connectiviteit. Deze hot-swappable fiber interfaces passen naadloos in een SFP-slot van Allied Telesis producten die SFP compatibel zijn. De AT-SPLX40 heeft vijf digitale monitoring functies: Temperatuur, Vcc, Tx optisch vermogen, Tx laserafwijkingsstroom en Rx ontvangen optisch vermogen. De AT-SPLX40 is toepasbaar voor Singlemode Fiber en afstanden tot 40 kilometer.

Specificaties

Temperatuur, in bedrijf0 - 70 °C
Kleur van het productMetallic
Vezel-optische connectorLC
Overdrachtssnelheid (max)1000 Mbit/s
Rx vermogen (max)-24 dBmW
Golflengte1310 nm
Tx vermogen (min)-4 dBmW
Tx vermogen (max)1 dBmW
Maximaal bereik40000 m
Soort aansluitingSFP
SFP transceiver typeLX
Soort kabelFiber optic
Single-mode glasvezelkabel (SMF) ondersteundJa
MerkAllied Telesis
CategorieNetworking Modules
EAN Code0767035172545
ArtikelcodeALT-SPLX40
VerpakkingStuk(s)

Stel een vraag over dit artikel

     

Winkelmandje

Wis filters

Filter

Annuleren
Bevestigen
20200928 13:18:53 PC00False0FalseTrue0