Allied Telesis SPZX80 1250Mbit/s mini-GBIC/SFP 1550nm netwerk transceiver module Ottos
Inloggen
Winkelmandje

Allied Telesis SPZX80 1250Mbit/s mini-GBIC/SFP 1550nm netwerk transceiver module

Welke lengte heeft u nodig?
/
U heeft 0 stuks nodig voor 0 euro incl. BTW
534,43 646,66 Incl. BTW
Zet op favorietenlijst
Bekijk onze winkels
Binnenkort op voorraad: 06-03-2020

Kies tijdens het afrekenen één van de onderstaande cadeaus.

Fruitmix bonbons sweet originals
Haribo Fruitgom Mix 650gram
Siroop Karvan Cevitam aardbei bus 750ml
Raam voederhuis met thermometer
Toevoegen aan favorieten
  • Meer dan 100.000 tevreden klanten!
  • Snelle afhandeling retouren 
  • Levering in de gehele Benelux
  • Eigen showroom van 1700m2
  • Lage verzendkosten €2.95,- excl. btw

 

  • Artikelomschrijving & specificaties
  • Veel gestelde vragen

Artikel omschrijving

De Allied Telesis SP serie levert flexibele, full-duplex 1 Gigabit Ethernet-connectiviteit. Deze hot-swappable fiber interfaces passen naadloos in een SFP-slot van Allied Telesis producten die SFP compatibel zijn. De AT-SPZX80 heeft vijf digitale monitoring functies: Temperatuur, Vcc, Tx optisch vermogen, Tx laserafwijkingsstroom en Rx ontvangen optisch vermogen. De AT-SPZX80 is toepasbaar voor Singlemode Fiber en afstanden tot 80 kilometer.

Specificaties

Temperatuur, in bedrijf0 - 70 °C
Kleur van het productGrey
Vezel-optische connectorLC
Overdrachtssnelheid (max)1250 Mbit/s
Plug and playJa
Golflengte1550 nm
Tx vermogen (min)5 dBmW
Tx vermogen (max)-24 dBmW
Maximaal bereik80000 m
Soort aansluitingmini-GBIC/SFP
Digital Diagnostics Monitoring (DDM)Ja
MerkAllied Telesis
CategorieNetworking Modules
EAN Code0767035174440
ArtikelcodeALT-SPZX80
VerpakkingStuk(s)

Stel een vraag over dit artikel

     

Winkelmandje

Wis filters

Filter

20200226 18:14:06 PC00False0FalseTrue0