Allied Telesis AT-STACKOP/9.0 1310nm netwerk transceiver module Ottos
Inloggen
Winkelmandje

Allied Telesis AT-STACKOP/9.0 1310nm netwerk transceiver module

Welke lengte heeft u nodig?
/
U heeft 0 stuks nodig voor 0 euro incl. BTW
2.021,00 2.445,41 Incl. BTW
Zet op favorietenlijst
Bel voor de actuele voorraad of stuur een mail
Binnenkort op voorraad: 25-05-2021

Kies tijdens het afrekenen één van de onderstaande cadeaus.

Drop gemengd 750gr
Smartphonehouder Green Mouse auto
Toevoegen aan favorieten
  • Meer dan 100.000 tevreden klanten!
  • Snelle afhandeling retouren 
  • Levering in de gehele Benelux
  • Eigen showroom van 1700m2
  • Lage verzendkosten €2,95 excl. btw

 

  • Artikelomschrijving & specificaties
  • Veel gestelde vragen

Artikelomschrijving

Optical Stacking Module 1310nm medium-haul 9km with SMF

Specificaties

Golflengte1310 nm
Single-mode glasvezelkabel (SMF) ondersteundJa
MerkAllied Telesis
CategorieNetworking Modules
EAN Code0767035198057
ArtikelcodeALT-STACKOP-9.0
VerpakkingStuk(s)

Stel een vraag over dit artikel

       

Winkelmandje

Wis filters

Filter

Annuleren
Bevestigen
20210513 11:33:48 PC10False0FalseTrue22002