ZyXEL Ottos
Inloggen
Winkelmandje

ZyXEL

Prijs
tot
Prijs filteren
Categorieën
Frequentie van processor
Processorfamilie
Aantal processorkernen
Breedte
Diepte
Hoogte
Gewicht
Temperatuur, in bedrijf
Temperatuur bij opslag
Relatieve luchtvochtigheid, in bedrijf
Wifi-standaard
Wi-Fi-standaarden
Compatibele geheugenkaarten
Ondersteunt Mac-besturingssysteem
Levensduur accu/batterij
Vormfactor
Kleur van het product
Intern geheugen
Aantal USB 2.0-poorten
Aantal poorten USB 3.0 (3.1 Gen 1) Type A
Aantal Ethernet LAN (RJ-45)-poorten
Netvoeding
Bekabelingstechnologie
Ethernet LAN
Wi-Fi
Ethernet LAN, data-overdrachtsnelheden
Aantal storage drives ondersteund
Type behuizing
Producttype
Breedte verpakking
Diepte verpakking
Hoogte verpakking
Gewicht verpakking
AC invoer frequentie
Typisch stroomverbruik
AC invoer voltage
Luchtvochtigheid bij opslag
Ondersteunt Windows
Meegeleverde kabels
Capaciteit van de accu/batterij
Materiaal behuizing
LED-indicatoren
Geluidsniveau
USB-poort
4G
Maximale capaciteit van de geheugenkaart
Compatibiliteit
Connectiviteitstechnologie
Intern
Interface
Vezel-optische connector
Ondersteunde data-overdrachtsnelheden
Overdrachtssnelheid (max)
Beheerprotocollen
Jumbo frames
Jumbo Frames ondersteuning
Frequentieband
Netwerkstandaard
Veiligheid
Aansluiting antenne
Voldoet aan industriestandaarden
Netwerkfuncties
Stroomvoorziening
Gevoeligheid ontvanger
Ondersteunde beveiligingsalgoritmen
Afmetingen (BxDxH)
3G
Accu/Batterij voltage
Certificering
Ingangsspanning
Spanning
Lengte snoer
Aantal jaar
Soort
Aantal licenties
USB-versie
Vermogensverbruik (max)
Mean time between failures (MTBF)
Type stroombron
Intern geheugen
Aantal Gigabit Ethernet (koper)-poorten
WAN-poort
Routing protocols
VPN tunnels quantity
Aantal VPN verbindingen
Flash memory
Firewall throughput
VPN throughput
Concurrent connections
Ondersteunde netwerkprotocollen
Overdrachtssnelheid
Autenticatiemethode
type xDSL aansluiting
Stroom
Modulatie
MAC-adrestabel
Maximaal bereik
Aantal moduleslots SPF+
Aantal basis-switching RJ-45 Ethernet-poorten
Type basis-switching RJ-45 Ethernet-poorten
Aantal Combo SFP-poorten
Console port
Koperen ethernetbekabelingstechnologie
Aantal moduleslots SPF
Output current
Warmtedissipatie
IP-adrestabel
10G support
Routing entries
Verzending snelheid
Switchingcapaciteit
Throughput
Statische poort beveiliging
SSH/SSL support
Authenticatie
Switch-laag
MIB-ondersteuning
Switch type
Frequentie
Rack-montage
Stapelbaar
Internationale veiligheidscode (IP)
Totaal Power over Ethernet (PoE)-budget
Hoeveelheid Power over Ethernet (PoE) ports
Aantal Power over Ethernet plus (PoE +)-poorten
Power over Ethernet (PoE)
Packet buffergeheugen
Buffergrootte
Aantal VLANs
Firewall
VPN eigenschappen
Aantal per verpakking
Elektromagnetische compatibiliteit
Aantal SSID-ondersteuningen
Versterking antenne (max)
Geïntegreerde antenne
Plaatsing
5 GHz
Draadloos LAN data-overdrachtsnelheid (max)
Zendvermogen
Bandbreedte
Aantal USB-aansluitingen
Aantal gebruikers
Softwaretype
WLAN gegevensoverdrachtsnelheid (eerste band)
WLAN gegevensoverdrachtsnelheid (tweede band)
Kanaalbandbreedte
Wifi-band
WLAN gegevensoverdrachtsnelheid (max)
DSL-specificatie
Interfacetype Ethernet LAN
Soort antenne
Antennas quantity
Afneembare antennes
Ondersteunde WLAN data-overdrachtsnelheden
xDSL-verbinding
3G standaarden
Geheugenkaart slot(s)
Ethernet WAN
DSL WAN
SIM-kaartsleuf
Soorten RAID
Ingebouwd stopcontact
Vermogenstoevoer locatie
Redundante voeding
Ondersteunde bestandsystemen
Maximaal ondersteunde opslagcapaciteit
Licentie termijn (jaren)
H-plane (3 dB straalbreedte)
E-plane (3 dB straalbreedte)
Filter
Pagina 1 van 11
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
Weergave:
Sorteren:
1 Yr Nebula Security Service (NSS) for NSG200

1 Yr Nebula Security Service (NSS) for NSG200

Binnenkort op voorraad: 02-04-2019
€ 120,66 € 146,00 Incl. BTW
2 Yr Nebula Security Service (NSS) for NSG200

2 Yr Nebula Security Service (NSS) for NSG200

Binnenkort op voorraad: 02-04-2019
€ 232,04 € 280,77 Incl. BTW
2U 6-SLOT TEMPERATURE-HARDENED OPTICAL LINE TERMINAL WITH TWO DC POWER MODULE (48V DC INPUT) & FAN MODULE
€ 776,31 € 939,34 Incl. BTW
4 Yr Nebula Security Service (NSS) for NSG200

4 Yr Nebula Security Service (NSS) for NSG200

Binnenkort op voorraad: 02-04-2019
€ 464,10 € 561,56 Incl. BTW
Advanced Configuration Service - PLEASENOTE: For Resellers ONLY
€ 227,29 € 275,02 Incl. BTW
AMG1001-T10A ADSL2+ Router
€ 23,56 € 28,51 Incl. BTW
AMG1302-T11C Wireless N ADSL2+ 4-port Gateway

AMG1302-T11C Wireless N ADSL2+ 4-port Gateway

Binnenkort op voorraad: 02-04-2019
€ 58,73 € 71,06 Incl. BTW
E-iCARD SSL VPN 2 TO 25 TUNNELS ZYWALL USG 200

E-iCARD SSL VPN 2 TO 25 TUNNELS ZYWALL USG 200

Binnenkort op voorraad: 02-04-2019
€ 178,61 € 216,12 Incl. BTW
GPON Class B+ - 1xGbE LAN - EU STD version

GPON Class B+ - 1xGbE LAN - EU STD version

Binnenkort op voorraad: 29-03-2019
€ 45,24 € 54,74 Incl. BTW
GPON Class B+ - 4xGbE LAN - 2 FXS ports- WiFi N300 - EU+UK STD version
€ 118,22 € 143,05 Incl. BTW
GPON Class B+ Type - SC/APC connector

GPON Class B+ Type - SC/APC connector

Binnenkort op voorraad: 29-03-2019
€ 131,64 € 159,28 Incl. BTW
HOT SWAPPABLE FIBER ACCESS LINE CARD FOR OLT2412 & OLT2406 - WITH FOUR CLASS C+GPON SFP
€ 1.945,03 € 2.353,49 Incl. BTW
HOT SWAPPABLE MANAGEMENT/SWITCH CARD WITH FOUR 10 GIGABIT SFP OPEN SLOT AND TWO1 GIGABIT SFP OPEN SLOT
€ 1.550,94 € 1.876,64 Incl. BTW
ZyXEL 1 YR Anti-Spam License for USG60 USG60W 1licentie(s)
€ 117,36 € 142,01 Incl. BTW
ZyXEL 91-995-237001B softwarelicentie & -uitbreiding

ZyXEL 91-995-237001B softwarelicentie & -uitbreiding

Binnenkort op voorraad: 02-04-2019
€ 58,67 € 70,99 Incl. BTW
ZyXEL ACCESSORY-ZZ0102F accessoire WLAN-toegangspunt WLAN access point cover cap
€ 43,20 € 52,27 Incl. BTW
ZyXEL ANT1315 Directional antenna N-type 15dBi antenne

ZyXEL ANT1315 Directional antenna N-type 15dBi antenne

Binnenkort op voorraad: 02-04-2019
€ 320,77 € 388,13 Incl. BTW
ZyXEL ANT2105 Dual Pack Omnidirectionele antenne N-type 7dBi antenne
€ 49,36 € 59,73 Incl. BTW
ZyXEL ANT3320 Directional antenna N-type 20dBi antenne

ZyXEL ANT3320 Directional antenna N-type 20dBi antenne

Binnenkort op voorraad: 02-04-2019
€ 470,00 € 568,70 Incl. BTW
ZyXEL Armor X1 1733Mbit/s Wit WLAN toegangspunt

ZyXEL Armor X1 1733Mbit/s Wit WLAN toegangspunt

Vandaag besteld is binnen 14 werkdag(en) in huis
€ 94,74 € 114,64 Incl. BTW
ZyXEL ARMOR Z2 NBG6817 Dual-band (2.4 GHz / 5 GHz) Gigabit Ethernet Zwart draadloze router
€ 189,56 € 229,37 Incl. BTW
ZyXEL ATP200 Desktop 2000Mbit/s firewall (hardware)

ZyXEL ATP200 Desktop 2000Mbit/s firewall (hardware)

Binnenkort op voorraad: 29-03-2019
€ 838,08 € 1.014,08 Incl. BTW
ZyXEL ATP500 Desktop 2600Mbit/s firewall (hardware)
€ 1.054,04 € 1.275,39 Incl. BTW
ZyXEL Basic Configuration Service

ZyXEL Basic Configuration Service

Binnenkort op voorraad: 26-03-2019
€ 90,91 € 110,00 Incl. BTW
Weergave:
Sorteren:
Pagina 1 van 11
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
Filter
Powered by Logic4

Winkelmandje

Filter